ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ

Αστρολογία με Παιδεία!

Καλώς ήρθατε στην ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ! ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΑΣ

+8
Akis Antoniou
Γαλανού Μαίρη
Δημήτρης Μέλλος
John Bardopoulos
Θωμάς Γαζής
Γιάννης Ριζόπουλος
Site Admin
Εβίτα Ζαχαριάδου
12 απαντήσεις

    Η απάντηση μου στον διαχειριστή

    avatar
    Βασίλης Παπαδολιάς


    Αριθμός μηνυμάτων : 21
    Points : 23
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    Η απάντηση μου στον διαχειριστή - Σελίδα 2 Empty Απ: Η απάντηση μου στον διαχειριστή

    Δημοσίευση από Βασίλης Παπαδολιάς Δευ Ιουν 08, 2009 12:08 am

    Απλά είναι θέμα δεοντολογίας, Γιάννη...
    Εν πάσει περιπτώσει, εγώ έκανα απλά μία παράκληση.. από κει και πέρα, όπως νομίζεις...
    avatar
    John Bardopoulos


    Αριθμός μηνυμάτων : 22
    Points : 23
    Reputation : -4
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009
    Ηλικία : 61
    Τόπος : Αθηνα

    Η απάντηση μου στον διαχειριστή - Σελίδα 2 Empty Απ: Η απάντηση μου στον διαχειριστή

    Δημοσίευση από John Bardopoulos Δευ Ιουν 08, 2009 12:20 am

    Βασίλης Παπαδολιάς έγραψε:Απλά είναι θέμα δεοντολογίας, Γιάννη...
    Εν πάσει περιπτώσει, εγώ έκανα απλά μία παράκληση.. από κει και πέρα, όπως νομίζεις...
    ναι, αλλα, και απο την δικη μου πλευρα ειναι θεμα ιθηκο να ειμαι με καθαρα χερια και οταν παιζεις και η τραπουλα ειναι σημαδεμενη για να αποδειξεις οτι δεν εισαι ο κλεφτης, μπορεις να σηκωσεις τα μανικια γιατι η τραπουλα ειναι σημαδεμενη. Και επιλεγω να εχω σηκωμενα τα μανικα για να ξερουν, ολοι οι παικτες και οι παρατηρητες, οτι δεν εχω κρυφους ασσους. ευχαριστω για την κατανοηση.
    avatar
    Βασίλης Παπαδολιάς


    Αριθμός μηνυμάτων : 21
    Points : 23
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    Η απάντηση μου στον διαχειριστή - Σελίδα 2 Empty Απ: Η απάντηση μου στον διαχειριστή

    Δημοσίευση από Βασίλης Παπαδολιάς Δευ Ιουν 08, 2009 12:28 am

    το θέμα Γιάννη είναι στην προσπάθεια αυτή να μην ανακατεύονται και άλλοι χώροι που δε σχετίζονται με το θέμα. μην παίρνουμε άλλους στο λαιμό μας δηλαδή.
    avatar
    John Bardopoulos


    Αριθμός μηνυμάτων : 22
    Points : 23
    Reputation : -4
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009
    Ηλικία : 61
    Τόπος : Αθηνα

    Η απάντηση μου στον διαχειριστή - Σελίδα 2 Empty Απ: Η απάντηση μου στον διαχειριστή

    Δημοσίευση από John Bardopoulos Δευ Ιουν 08, 2009 12:43 am

    Βασίλης Παπαδολιάς έγραψε:το θέμα Γιάννη είναι στην προσπάθεια αυτή να μην ανακατεύονται και άλλοι χώροι που δε σχετίζονται με το θέμα. μην παίρνουμε άλλους στο λαιμό μας δηλαδή.
    νομιζεις οτι θελω να σας παρω στο λαιμο μου.;
    avatar
    Βασίλης Παπαδολιάς


    Αριθμός μηνυμάτων : 21
    Points : 23
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    Η απάντηση μου στον διαχειριστή - Σελίδα 2 Empty Απ: Η απάντηση μου στον διαχειριστή

    Δημοσίευση από Βασίλης Παπαδολιάς Δευ Ιουν 08, 2009 12:45 am

    Γιάννη, ας μη μετατρέψουμε την κουβέντα σε chat... απλά έκανα μία παράκληση...
    Καλό βράδυ...
    avatar
    John Bardopoulos


    Αριθμός μηνυμάτων : 22
    Points : 23
    Reputation : -4
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009
    Ηλικία : 61
    Τόπος : Αθηνα

    Η απάντηση μου στον διαχειριστή - Σελίδα 2 Empty Απ: Η απάντηση μου στον διαχειριστή

    Δημοσίευση από John Bardopoulos Δευ Ιουν 08, 2009 12:48 am

    Βασίλης Παπαδολιάς έγραψε:Γιάννη, ας μη μετατρέψουμε την κουβέντα σε chat... απλά έκανα μία παράκληση...
    Καλό βράδυ...
    και απο μενα καλο βραδυ αλλωστε τη τριτη γραφω, και την παρασκευη εχω την δευτερη σφαγη του ηρωδη, στα μαθηματικα. τα υποιπα μαθηματα τα ξερω ΠΟΛΥ καλα. καλη ξεκουραση, αληθεια ψηφισες;
    avatar
    ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Points : 2
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    Η απάντηση μου στον διαχειριστή - Σελίδα 2 Empty Η ΠΟΙΗΣΗ ΘΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗΝ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ

    Δημοσίευση από ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δευ Ιουν 08, 2009 9:10 am

    «Να με θυμόσαστε- είπε.
    Χιλιάδες χιλιόμετρα περπάτησα
    χωρίς ψωμί, χωρίς νερό, πάνω σε πέτρες κι αγκάθια,
    για να σας φέρω ψωμί και νερό και τριαντάφυλλα. Την ομορφιά
    ποτές μου δεν την πρόδωσα. Όλο το βιος μου το μοίρασα δίκαια.
    Μερτικό εγώ δεν κράτησα. Πάμπτωχος. Μ’ ένα κρινάκι του αγρού
    τις πιο άγριες νύχτες μας φώτισα.
    Να με θυμάστε.»
    ΣΟΝΟΤΑ ΤΟΥ ΣΕΛΗΝΟΦΩΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ

    Μετα απο ολα αυτα δεν ξερω τι αλλο να πω και αποσυρομαι....
    avatar
    Τινα Ζαχαριαδου


    Αριθμός μηνυμάτων : 6
    Points : 6
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009
    Ηλικία : 53
    Τόπος : Πειραιας

    Η απάντηση μου στον διαχειριστή - Σελίδα 2 Empty Απ: Η απάντηση μου στον διαχειριστή

    Δημοσίευση από Τινα Ζαχαριαδου Δευ Ιουν 08, 2009 10:36 am

    Καληεμρα σε ολους!

    Νομιζω πως ολη αυτη η συζητηση δεν τιμα κανεναν απο εμας γι αυτο παρακαλω να σταματησει εδω.
    Εγω προσωπικα αισθανομαι "ανοητη" οχι μονο γιατι τολμησα να πιστεψω στην συσταση σωματειου αλλα κ που ειχα το "θρασσος" μαζι με καποια μελη ( Παπαδολια,Μελλο,Θεοδοσια κτλ) να καταθεσουμε προτασεις επι του καταστατικου.
    Επιτελους οι προσωπικες σας διαμαχες δεν αφοοουν τους υπολοιπους κ θα ηταν προτιμοτερο να τις λυσετε μεταξυ σας,ειτε τηλεφωνικα ειτε μεσω προσωπικων μην,τελειωνοντας,ας θυμηθουμε ολοι για ποιο λογο δημιουργηθηκε ο ισοτοπος αυτος κ ας επικεντρωθουμε σε αυτον.

    Ευχαριστω πολυ!
    avatar
    Θανάσης Ματσώτας


    Αριθμός μηνυμάτων : 3
    Points : 3
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    Η απάντηση μου στον διαχειριστή - Σελίδα 2 Empty Απ: Η απάντηση μου στον διαχειριστή

    Δημοσίευση από Θανάσης Ματσώτας Δευ Ιουν 08, 2009 1:02 pm

    Τινα Ζαχαριαδου έγραψε:Καληεμρα σε ολους!

    Νομιζω πως ολη αυτη η συζητηση δεν τιμα κανεναν απο εμας γι αυτο παρακαλω να σταματησει εδω.
    Εγω προσωπικα αισθανομαι "ανοητη" οχι μονο γιατι τολμησα να πιστεψω στην συσταση σωματειου αλλα κ που ειχα το "θρασσος" μαζι με καποια μελη ( Παπαδολια,Μελλο,Θεοδοσια κτλ) να καταθεσουμε προτασεις επι του καταστατικου.
    Επιτελους οι προσωπικες σας διαμαχες δεν αφοοουν τους υπολοιπους κ θα ηταν προτιμοτερο να τις λυσετε μεταξυ σας,ειτε τηλεφωνικα ειτε μεσω προσωπικων μην,τελειωνοντας,ας θυμηθουμε ολοι για ποιο λογο δημιουργηθηκε ο ισοτοπος αυτος κ ας επικεντρωθουμε σε αυτον.

    Ευχαριστω πολυ!

    Θα μου επιτρέψεις να σου πω πως σε ότι με αφορά δε μετέφερα καμία προσωπική διαμάχη εδώ μέσα. Και θα έπρεπε να σε αφορά, όταν προσβάλονται κάποιοι άνθρωποι εδώ μέσα χωρίς να έχουν ανακατευτεί ή να έχουν γράψει το παραμικρό εδώ μέσα. Αν εσένα αύριο σε προσβάλει κάποιος από την 7μελή επιτροπή δημόσια, απλά επειδή είσαι γραμμένη στο φόρουμ εμείς θα πρέπει να είμαστε αδιάφοροι? Και γενικά μπορεί να κάνει κανείς ότι θέλει ανεξέλεγκτα όπως θέλει ο γαζής?
    avatar
    Θωμάς Γαζής


    Αριθμός μηνυμάτων : 4
    Points : 7
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

    Η απάντηση μου στον διαχειριστή - Σελίδα 2 Empty Απ: Η απάντηση μου στον διαχειριστή

    Δημοσίευση από Θωμάς Γαζής Δευ Ιουν 08, 2009 2:21 pm

    Γιάννης Ριζόπουλος έγραψε:Δεν είναι μόνο το ότι τόχεις χάσει τελείως... είσαι και θρασύτατος. Αγόρι μου γλυκό είσαι στον κόσμο σου. Ήδη θα έπρεπες να έχεις παραιτηθεί κι αν δεν το ξέρεις όλα τα υπόλοιπα μέλη της επιτροπής είναι αυτής της άποψης. Κάντο πρίν ρεζιλευτείς εντελώς.

    Το ποιος είναι θρασύτατος φαίνεται και από το ύφος γραφής που χρησιμοποιεί.

    Αν είναι έτσι όπως τα λες ας βγουν εδώ τα υπόλοιπα 5 μέλη της προσωρινής επταμελούς επιτροπής και ας ζητήσουν την παραίτηση μου!
    avatar
    Τινα Ζαχαριαδου


    Αριθμός μηνυμάτων : 6
    Points : 6
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009
    Ηλικία : 53
    Τόπος : Πειραιας

    Η απάντηση μου στον διαχειριστή - Σελίδα 2 Empty Απ: Η απάντηση μου στον διαχειριστή

    Δημοσίευση από Τινα Ζαχαριαδου Δευ Ιουν 08, 2009 2:25 pm

    Κυριε Ματσωτα ζητω συγνωμη αν προσβαλα εσας η καποιο αλλο μελος,ελπιζω να καταλαβαινετε οτι δεν ειχα τετοια προθεση κ ουτε ειμαι αδιαφορη οπως μπορει να φανηκα,ομως θεωρω πως ο συγκεκριμενος ισοτοπος δημιουργηθηκε για αλλους λογους.
    Κατανοω την αναγκη σας να υπερασπιστειτε τον εαυτο σας στην δημοσια προσβολη που σας εγινε,ομως ακομη κ που το συζηταμε αυτη την στιγμη μεταξυ μας διαινωνιζουμε το προβλημα.ας δωσουμε λιγο χρονο στην επιτροπη να δουμε πως θα το χειριστει κ ας επικεντρωθουμε στο καταστατικο που κατα την γνωμη μου ειναι το σημαντικοτερο ολων.
    Σε καμμια πριπτωση δεν υποστηριζω οτι ο καθενας μεσα σε ενα φορουμ μπορει να δρα ανεξελεγκτα,οποιος κ αν ειναι αυτος κ για αυτο τον λογο επιμενω πως τον λογο πρεπει να τον εχει η επιτροπη,θα ηθελα ομως κ εσεις να μπειτε στην θεση την δικη μου κ ολων των υπολοιπων που ψαχνουν,μελετουν, πως μπορει το σωματειο να λειτουργησει προς οφελος ολων μας κ να με δικαιολογησετε
    Το δηλωσα κ πρωτυτερα,αισθανθηκα πραγματικα "ανοητη" να διαβαζω κ να ξαναδιαβαζω το καταστατικο,προσπαθωντας να το εμπεδωσω για να υποβαλλω τις αποριες μου, να βρω προτασεις κ ιδεες κ σε αλλη ενοτητα του φορουμ να γινονται ολα αυτα,θελω να γραψω στον Δημητρη τον Μελλο,που μπηκε στον κοπο να μου απαντησει για να λυσει. καποιες αποριες μου κ δεν εχω διαθεση να το κανω γιατι νομιζω πως ειναι ασκοπο.
    Γι αυτο λοιπον θερμη μου παρακληση ειναι να παρει θεση η επιτροπη ωστε με καποιο τροπο να ληξει η ενταση εδω κ να προχωρησουμε παρακατω.

    Αυτα απο εμενα κ καλο μεσσημερι.
    avatar
    Θανάσης Ματσώτας


    Αριθμός μηνυμάτων : 3
    Points : 3
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    Η απάντηση μου στον διαχειριστή - Σελίδα 2 Empty Απ: Η απάντηση μου στον διαχειριστή

    Δημοσίευση από Θανάσης Ματσώτας Δευ Ιουν 08, 2009 2:58 pm

    Τινα Ζαχαριαδου έγραψε:Κυριε Ματσωτα ζητω συγνωμη αν προσβαλα εσας η καποιο αλλο μελος,ελπιζω να καταλαβαινετε οτι δεν ειχα τετοια προθεση κ ουτε ειμαι αδιαφορη οπως μπορει να φανηκα,ομως θεωρω πως ο συγκεκριμενος ισοτοπος δημιουργηθηκε για αλλους λογους.
    Κατανοω την αναγκη σας να υπερασπιστειτε τον εαυτο σας στην δημοσια προσβολη που σας εγινε,ομως ακομη κ που το συζηταμε αυτη την στιγμη μεταξυ μας διαινωνιζουμε το προβλημα.ας δωσουμε λιγο χρονο στην επιτροπη να δουμε πως θα το χειριστει κ ας επικεντρωθουμε στο καταστατικο που κατα την γνωμη μου ειναι το σημαντικοτερο ολων.
    Σε καμμια πριπτωση δεν υποστηριζω οτι ο καθενας μεσα σε ενα φορουμ μπορει να δρα ανεξελεγκτα,οποιος κ αν ειναι αυτος κ για αυτο τον λογο επιμενω πως τον λογο πρεπει να τον εχει η επιτροπη,θα ηθελα ομως κ εσεις να μπειτε στην θεση την δικη μου κ ολων των υπολοιπων που ψαχνουν,μελετουν, πως μπορει το σωματειο να λειτουργησει προς οφελος ολων μας κ να με δικαιολογησετε
    Το δηλωσα κ πρωτυτερα,αισθανθηκα πραγματικα "ανοητη" να διαβαζω κ να ξαναδιαβαζω το καταστατικο,προσπαθωντας να το εμπεδωσω για να υποβαλλω τις αποριες μου, να βρω προτασεις κ ιδεες κ σε αλλη ενοτητα του φορουμ να γινονται ολα αυτα,θελω να γραψω στον Δημητρη τον Μελλο,που μπηκε στον κοπο να μου απαντησει για να λυσει. καποιες αποριες μου κ δεν εχω διαθεση να το κανω γιατι νομιζω πως ειναι ασκοπο.
    Γι αυτο λοιπον θερμη μου παρακληση ειναι να παρει θεση η επιτροπη ωστε με καποιο τροπο να ληξει η ενταση εδω κ να προχωρησουμε παρακατω.

    Αυτα απο εμενα κ καλο μεσσημερι.

    Κι εμείς αυτή τη στάση αναμονής κρατήσαμε επειδή ακριβώς σεβόμαστε τις επιθυμίες σας, που είναι και δικές μας. Εσείς είναι βέβαιο πως δεν θέλατε να μας προσβάλλετε, εν αντιθέσει με κάποιον άλλον.

    σας ευχαριστώ και καλό μεσημέρι.
    Γαλανού Μαίρη
    Γαλανού Μαίρη


    Αριθμός μηνυμάτων : 9
    Points : 9
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    Η απάντηση μου στον διαχειριστή - Σελίδα 2 Empty Απ: Η απάντηση μου στον διαχειριστή

    Δημοσίευση από Γαλανού Μαίρη Δευ Ιουν 08, 2009 4:13 pm

    Σχετικά με Ανάρτηση νο 10. Φίλτατε Θωμά. Το τι θα πούμε εμείς θα το ακούσεις στην επόμενή μας συνάντηση. Και δεν σε κάναμε υπεύθυνο τύπου. Τις συζητήσεις που εχουμε κάνει, τα αρθρα περί παρεμπόδισης του έργου που φτιάξαμε για να προτείνουμε στο καταστατικό να προλάβαινες να τα κρατήσεις όντως πριν λαλήσει τρις ο πετεινός. Τα εν οίκω μη εν δήμω. Θα τα πούμε στη συνάντηση, σαν επιτροπή, και δεν θα σου πούμε εδω άν θέλουμε να παραιτηθείς, ούτε θα σκεφτείς τόσο γρηγορα εδώ, μήπως το θέλεις εσύ παιδί μου!
    Γαλανού Μαίρη
    Γαλανού Μαίρη


    Αριθμός μηνυμάτων : 9
    Points : 9
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    Η απάντηση μου στον διαχειριστή - Σελίδα 2 Empty Απ: Η απάντηση μου στον διαχειριστή

    Δημοσίευση από Γαλανού Μαίρη Τετ Ιουν 17, 2009 10:53 pm

    http://www.greekastrologyunion.blogspot.com/ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Μάης 07, 2024 9:32 am