ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ

Αστρολογία με Παιδεία!

Καλώς ήρθατε στην ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ! ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΑΣ

+12
Θεοδοσία Κωτούλα
Εβίτα Ζαχαριάδου
Βασίλης Παπαδολιάς
Μαριάνα Μπατζέρη
Popi Vassalou
John Bardopoulos
Τινα Ζαχαριαδου
Μάρω Ιωαννίδου
ΣΜΑΡΩ ΣΩΤΗΡΑΚΗ
Θωμάς Γαζής
Κοντη Βασιλική
Site Admin
16 απαντήσεις

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Site Admin
    Site Admin
    Site Admin
    Site Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 131
    Points : 342
    Reputation : 4
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
    Τόπος : Αθήνα

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Site Admin Δευ Ιουν 01, 2009 8:45 pm

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Εμείς οι αστρολόγοι και γενικά οι άνθρωποι που αγαπάμε την αστρολογία είμαστε στην πραγματικότητα μία μεγάλη οικογένεια...

    Εδώ μπορούμε να ξεσφίξουμε τις "γραβάτες" μας, να μιλήσουμε πιο φιλικά και καθημερινά και να γίνουμε μία όμορφη παρέα!




    Γράψτε για τα συναισθήματα σας, για τα πράγματα που σας κάνουν να νιώθετε όμορφα και... φυσικά τα στοιχεία του χάρτη σας....
    avatar
    Κοντη Βασιλική


    Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Points : 15
    Reputation : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Κοντη Βασιλική Τρι Ιουν 02, 2009 7:28 pm

    Επιτέλους ένας κοινός χώρος που να μπορούμε να βρεθούμε, να ανταλλάξουμε ιδέες και προτάσεις, να ενωθούμε σε κοινούς σκοπούς!

    Επιτέλους μιλάω με αυτούς που με καταλαβαίνουν!
    Σας χαιρετώ και σας καλοσωρίζω όλους!

    Το ASTROLOGICAL INSTITUTE OF RESEARCH, WEST HARTFORD, CT, USA
    μας έστειλε συγχαρητήρια επιστολή-πριν ακόμα την επίσημη σύσταση του σωματείου μας-την οποία θα μεταφράσω και θα σας παραθέσω συντόμως!!
    avatar
    Θωμάς Γαζής


    Αριθμός μηνυμάτων : 4
    Points : 7
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Θωμάς Γαζής Τρι Ιουν 02, 2009 7:38 pm

    Βασιλική καλορίζικη (τα λιοντάρια θεωρούνται έτσι κι αλλιώς γούρικα)!

    Καλορίζικη και η "αγορά" μας και η όλη προσπάθεια μας που είναι αληθινή, γεμάτη αγάπη και ενδιαφέρον για την αστρολογία και με απίστευτη θετική ενέργεια! Δουλεύουμε όλοι εμείς στην επταμελή μεθοδικά και με το πνεύμα στραμμένο σε αυτά που θα έρθουν και θα δώσουν μία καινούργια πνοή στην αστρολογία σε όλη την Ελλάδα, θα την αναβιβάσουν και θα την εξυψώσουν!

    Είμαστε όλοι αδέλφια, είμαστε πολλοί, έχουμε τον ίδιο σκοπό, οι καρδιές μας χτυπάνε δυνατά για το σκοπό μας, δουλεύουμε σκληρά και μεθοδικά και έτσι θα πετύχουμε!

    Καλώς ήρθαμε!


    Υ.Γ. Ευχάριστα νέα σαν αυτά του αμερικάνικου ιστιτούτου έρευνας που μας αναφέρεις καταφθάνουν συνέχεια από τις 4 γωνιές του πλανήτη!
    avatar
    ΣΜΑΡΩ ΣΩΤΗΡΑΚΗ


    Αριθμός μηνυμάτων : 4
    Points : 4
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από ΣΜΑΡΩ ΣΩΤΗΡΑΚΗ Τρι Ιουν 02, 2009 8:01 pm

    Γειά σας!!!!

    Επιτέλους βρίσκω χρόνο να δώσω το παρόν! Η αστρολογία είναι λατρεία!!!!!!!!!!! ...Και της αξίζει ο πιο καλός μας εαυτός, η αγάπη μας και η πίστη μας στο γεγονός ότι όλα θα πάνε κατ' ευχήν, θα κάνουμε το όνειρο - σωματείο μας πραγματικότητα και θα την υπηρετήσουμε με τον καλύτερο τρόπο και το ομαδικό, Ουράνειο πνεύμα που της αξίζει.......
    avatar
    Κοντη Βασιλική


    Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Points : 15
    Reputation : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Κοντη Βασιλική Τρι Ιουν 02, 2009 8:04 pm

    Ωχ κι αλλο Λιονταρι...πιο ουράνιο!
    avatar
    Κοντη Βασιλική


    Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Points : 15
    Reputation : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Κοντη Βασιλική Τρι Ιουν 02, 2009 8:07 pm

    κα Σωτηράκη,
    μήπως σκεφτήκατε κάποιο όνομα προς πρόταση ή κάποιο λογότυπο που θα μας ταίριαζε?
    Μάρω Ιωαννίδου
    Μάρω Ιωαννίδου
    Διαχειριστής
    Διαχειριστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 3
    Points : 8
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
    Τόπος : Αθήνα

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Μάρω Ιωαννίδου Τρι Ιουν 02, 2009 8:18 pm

    Καλησπέρα στην όμορφη παρέα...από την κομπιουτερού της παρέας!!!!

    Για όποια βοήθεια χρειαστείτε... εδώ είμαι! Very Happy

    Το ζώδιό μου είναι η Παρθένος, αλλά επηρεάζομαι έντονα και από τα ζώδια του Ζυγού, του Λέοντα, του Τοξότη και των Ιχθύων. Ο Ωροσκόπος μου είναι ο Ταύρος. Μάλλον ταιριάζω με όλους!!!!

    Καλή αρχή να έχουμε και πάντα επιτυχίες!!!!
    avatar
    ΣΜΑΡΩ ΣΩΤΗΡΑΚΗ


    Αριθμός μηνυμάτων : 4
    Points : 4
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από ΣΜΑΡΩ ΣΩΤΗΡΑΚΗ Τρι Ιουν 02, 2009 8:24 pm

    κα Κόντη τα σέβη μου!
    Δηλαδή τι άλλο πρέπει να κάνει το ωροσκόπιό μου για να βγάλει το "πιο" από το Ουράνειο?

    Έχω συνδέσει το skype. Είμαι έτοιμη για τα απαραίτητα τεστ.

    Προσωπικά έχω κολλήσει στο ΕΝΕΛΛΑΣ που μου αρέσει και στον κύκλο με τη κυρία υδροχόο που χύνει το ύδωρ της γνώσης. Πρέπει να ξεκολλήσω και να σκεφτώ κάτι άλλο? ΗΛΙΟΣ - ΥΔΡΟΧΟΟΣ -ΓΝΩΣΗ
    avatar
    Κοντη Βασιλική


    Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Points : 15
    Reputation : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Κοντη Βασιλική Τρι Ιουν 02, 2009 8:35 pm

    Καλησπέρα κ.Ιωαννίδου.
    Και μένα μου άρεσε αυτή η ιδέα, κάτι παρόμοιο σχεδίασε καιμας έστειλε και ο κ
    Διακομιχάλης.Είναι πολύ σοβαρό το θέμα του συμβόλου πρέπει να έχει δύναμη.
    avatar
    Τινα Ζαχαριαδου


    Αριθμός μηνυμάτων : 6
    Points : 6
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009
    Ηλικία : 53
    Τόπος : Πειραιας

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Τινα Ζαχαριαδου Τρι Ιουν 02, 2009 11:51 pm

    Καλησπερα σε ολους

    "Τα πραγματα που σας κανουν να νιωθετε καλα" Μμ για να σκεφτω...... το σκεφτηκα.
    Αστρολογια, Αστρολογια κ παλι Αστρολογια.
    Ειμαι Κριος με Ηλιο κ Ερμη στον 10ο σε αντιθεση με Ουρανο,εχω ωροσκοπο Καρκινο,Σεληνη σε συνοδο με Αφροδιτη, Βορειο δεσμο στον Υδροχοο κ στον 9ο, Αρη στον Αιγοκερω κ στον 6ο ενω ο καλος μου ο Διας βρισκεται στον Τοξοτη κ στον 5ο οικο παρεα με τον Ποσειδωνα.

    Τα θερμα μου συγχαρητηρια σε ολους οσους με την αγαπη ,την πιστη κ την επιμονη τους θα κανουν το ονειρο πραγματικοτητα.
    avatar
    John Bardopoulos


    Αριθμός μηνυμάτων : 22
    Points : 23
    Reputation : -4
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009
    Ηλικία : 61
    Τόπος : Αθηνα

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από John Bardopoulos Τετ Ιουν 03, 2009 12:24 am

    επειδει ολοι εδω γνωριζομαστε, θα ηθελα να μαθω ποιος εχει αναλαβει την βαρια δουλεια, και φυσικα ειναι ο διαχειρηστης του φορουμ. και αν εχω κανει ενα λαθος γιατι εγω δεν μπορω να το διορθωσω ;;;;;;; υπα;ρχει μηπος καποια προκαταληψη;;;;;;;;;

    ευχαριστω
    avatar
    Κοντη Βασιλική


    Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Points : 15
    Reputation : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Κοντη Βασιλική Τετ Ιουν 03, 2009 12:43 am

    την βαριά δουλειά την κάνει η προσωρινή επταμελή επιτροπή.
    Είναι προσωρινή, συχγωρεσέ μας για τα τεχνικά λάθη
    Βασιλική Κόντη
    avatar
    John Bardopoulos


    Αριθμός μηνυμάτων : 22
    Points : 23
    Reputation : -4
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009
    Ηλικία : 61
    Τόπος : Αθηνα

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από John Bardopoulos Τετ Ιουν 03, 2009 1:15 am

    Κοντη Βασιλική έγραψε:την βαριά δουλειά την κάνει η προσωρινή επταμελή επιτροπή.
    Είναι προσωρινή, συχγωρεσέ μας για τα τεχνικά λάθη
    Βασιλική Κόντη

    α! γιατι καταλαβα οτι εισαι εσυ επισκεπτρια, οταν σε καλοδεχονται!!!!!!!!!!!!!! μαζι και ολοι εμεις!!!!!!!!!!!!!!!!! γιατι δεν μου αρεσει να αισθανομαι οτι ειμαι σε ξενο ιδιοκτησιακο καθεστος.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Site Admin
    Site Admin
    Site Admin
    Site Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 131
    Points : 342
    Reputation : 4
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
    Τόπος : Αθήνα

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Site Admin Τετ Ιουν 03, 2009 12:49 pm

    Αγαπητέ John Bardopoulos oι "ιδιοκτήτες" αυτού του ιστοτόπου είναι οι εξής:

    - Γαζής Θωμάς
    - Γαλανού Μαίρη
    - Ζαχαριάδου Εβίτα
    - Κόντη Βασιλική
    - Παναγιωτόπουλος Γιάννης
    - Ριζόπουλος Γιάννης
    - Σωτηράκη Σμάρω

    - Συν οι 32 άνθρωποι που την Παρασκευή 15 Μαίου 2009 ψήφισαν τους παραπάνω σαν προσωρινή επταμελή επιτροπή!

    - Συν οι εκατοντάδες άνθρωποι που θα έρθουν στην επόμενη μεγάλη γενική μας Συνέλευση!

    - Συν οι χιλιάδες άνθρωποι που θα είναι τα επόμενα χρόνια μέλη της Ένωσης μας, χάρη στις κινήσεις που κάνουμε σήμερα.

    Αν όλοι αυτοί είναι "ξένο ιδιοκτησιακό καθεστώς" για σένα τότε δεν έχει νόημα να είσαι μαζί μας.
    avatar
    John Bardopoulos


    Αριθμός μηνυμάτων : 22
    Points : 23
    Reputation : -4
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009
    Ηλικία : 61
    Τόπος : Αθηνα

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από John Bardopoulos Τετ Ιουν 03, 2009 1:52 pm

    Site Admin έγραψε:Αγαπητέ John Bardopoulos oι "ιδιοκτήτες" αυτού του ιστοτόπου είναι οι εξής:

    - Γαζής Θωμάς
    - Γαλανού Μαίρη
    - Ζαχαριάδου Εβίτα
    - Κόντη Βασιλική
    - Παναγιωτόπουλος Γιάννης
    - Ριζόπουλος Γιάννης
    - Σωτηράκη Σμάρω

    - Συν οι 32 άνθρωποι που την Παρασκευή 15 Μαίου 2009 ψήφισαν τους παραπάνω σαν προσωρινή επταμελή επιτροπή!

    - Συν οι εκατοντάδες άνθρωποι που θα έρθουν στην επόμενη μεγάλη γενική μας Συνέλευση!

    - Συν οι χιλιάδες άνθρωποι που θα είναι τα επόμενα χρόνια μέλη της Ένωσης μας, χάρη στις κινήσεις που κάνουμε σήμερα.

    Αν όλοι αυτοί είναι "ξένο ιδιοκτησιακό καθεστώς" για σένα τότε δεν έχει νόημα να είσαι μαζί μας.
    πριν απο 10 λεπτα μιλησα με την βασια Κοντη, μου ειπε αλλα, και οτι διαχειρηστες ειναι ΟΛΟΙ !!!!!!!!!!!!!! ποιος απο την 7 μελη θελει να μου δοσει ποδι!!!!!!!!!!!!, και επειδη σημερα και αυριοα εχω μαθηματικα και διαβαζω θα τα πουμε απο αυριο το βραδυ. που θα εχω τελειωσει το διαγωνισμα.

    και αν ο καθε ενας απο την 7 μελη αποφασιζει μονομερος για ολους τους αλλους θα πρεπει να ξερουμε και πιος χρησημοποιη το ορο διαχεριστης. Γιατι τοσο μονολεκτικα, εχω την εντυπωση οτι καποιος καπελωνει, το θεμα ειναι ποιος; βαζει μπροστα ολα τα μελη της επιτροπης που θα κανει καποια δουλεια και θα τελειωση. ποιος; θελει απο τωρα να γινει "αφεντικο".
    αρχιζουμε παλια ιστορια. με ανωνυμος και διαχειριστες αγνωστους, ο μονος αγνωστος ειναι ο διαχειρηστης που θα μας καπελωσει ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ακομα δεν αρχισαμε!!!!!!!!!
    avatar
    Κοντη Βασιλική


    Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Points : 15
    Reputation : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Κοντη Βασιλική Τετ Ιουν 03, 2009 2:06 pm

    βρε Γιάννη δεν ήμουνα σαφής?δεν σου είπα ότι η διαχείρηση είναι κοινή? δεν σου είπα ότι είμαστε διαρκώς σε επικοινωνία μέσω skype και συναποφασίζουμε?δεν σου είπα ότι όλα τα μέλη είναι πολύτιμα σε αυτή τη φάση και χρειαζόμαστε βοήθεια και υποστήριξη? μέχρι να τελειοποιηθεί και νομικά το καταστατικό?Η επταμελής είναι από κοινού διαχειριστές και δόξα τω θεω είμαστε σε πλήρη σύμπνοια, αγάπη και συμφωνία μεταξύ μας και κανένας δεν έχει νιώσει καπέλο τόσο καιρό που δουλεύουμε μαζί για το κοινό καλό...τι είναι αυτά που λές?
    avatar
    Popi Vassalou


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Points : 1
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2009
    Ηλικία : 65
    Τόπος : Αθήνα

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Popi Vassalou Τετ Ιουν 03, 2009 4:36 pm

    Καλησπέρα σε όλους,
    Χαίρομαι που επιτέλους οι Έλληνες Αστρολόγοι θα μπορέσουν να έχουν το δικό τους «σπίτι»…κι όχι μόνο.
    Χαίρομαι γιατί η φωνή της Αστρολογίας θα ακουστεί ακόμα περισσότερο και φυσικά πιο οργανωμένη ώστε να πάρει τη θέση που πραγματικά της αξίζει
    Χαίρομαι που θα συμμετέχω σ’ αυτή την προσπάθεια!!
    (Είμαι Ταύρος με ωροσκόπο Υδροχόο, και Σελήνη στο Ζυγό).
    avatar
    Κοντη Βασιλική


    Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Points : 15
    Reputation : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Κοντη Βασιλική Τετ Ιουν 03, 2009 4:54 pm

    καλωσήρθες
    Πολύ καλή ευκαιρία να γνωριστούμε και μεταξύ μας!κρίμα να μας συνδέουν τόσα πολλά, να έχουμε ακουστά΄ο ένας τον άλλο και να μην έχει δοθεί η ευκαιρία να μιλήσουμε πότέ.
    Πάντα ζήλευα τα lodge του εξωτερικού που συναντιόντουσαν κάθε βδομάδα οι άνθρωποι και μιλούσαν για τα κοινά τους ενδιαφέροντα,στη γλώσσα τους...
    Site Admin
    Site Admin
    Site Admin
    Site Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 131
    Points : 342
    Reputation : 4
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
    Τόπος : Αθήνα

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Site Admin Τετ Ιουν 03, 2009 6:53 pm

    Προς Γιάννη Μπαρδόπουλο

    Αγαπητέ Γιάννη αν έχεις κάποια στοιχεία που τεκμηριώνουν την κινδυνολογία που εκφράζεις μπορείς ελεύθερα να τα δημοσιεύσεις εδώ.

    Διαφορετικά η επιτροπή μας δεν αποδέχεται την κινδυνολογία καθαρά προς χάρη της κινδυνολογίας και την έλλειψη ομαδικού πνεύματος, αγάπης και καλοπροαίρετης διάθεσης απέναντι σε μία προσπάθεια που εξελίσσεται στη σημαντικότερη ομαδική προσπάθεια που έγινε ποτέ για την εξύψωση της Αστρολογίας στη σύγχρονη Ελλάδα.

    Η επιτροπή αποφάσισε να σου γίνει σύσταση για το μη δημιουργικό και κινδυνολογικό ύφος των δημοσιεύσεων σου.

    Η προσωρινή επταμελής επιτροπή.
    Μαριάνα Μπατζέρη
    Μαριάνα Μπατζέρη


    Αριθμός μηνυμάτων : 3
    Points : 4
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2009
    Ηλικία : 41

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Μαριάνα Μπατζέρη Τετ Ιουν 03, 2009 9:05 pm

    Καλησπέρα!
    Εύχομαι όλη αυτή η προσπάθεια να αποδώσει καρπούς καλούς!!!
    Καλή επιτυχία στην κάθε σας προσπάθεια.
    Site Admin
    Site Admin
    Site Admin
    Site Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 131
    Points : 342
    Reputation : 4
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
    Τόπος : Αθήνα

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Site Admin Πεμ Ιουν 04, 2009 12:05 pm

    Καλώς ήρθες Μαριάνα

    Αυτή είναι μία προσπάθεια όλων μας, μια και όλοι μαζί πρέπει να συμβάλουμε στο να δημιουργηθεί για πρώτη φορά στην Ελλάδα ένας επίσημος πανελλήνιος φορέας που να εξυψώνει και να προασπίζει την αστρολογία στην Ελλάδα, σε επίπεδο εκπαίδευσης, έρευνας, επαγγελματικής της άσκησης κ.λ.π. Όλοι μαζί μπορούμε να το πετύχουμε αυτό!
    avatar
    ΣΜΑΡΩ ΣΩΤΗΡΑΚΗ


    Αριθμός μηνυμάτων : 4
    Points : 4
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από ΣΜΑΡΩ ΣΩΤΗΡΑΚΗ Πεμ Ιουν 04, 2009 1:51 pm

    Καλημέρα σε όλους σας! Σας καλοσωρίζω και σας ευχαριστώ από καρδιάς για το ενδιαφέρον σας. Μαριάννα και Πόπη χαίρομαι που σας έχουμε κοντά μας! Η αγάπη γενικότερα και προς την αστρολογία ειδικότερα μας ενώνει. Με χαρά μου είμαι εδώ για να γνωριστούμε καλύτερα και να ανταλάξουμε απόωεις και ιδέες. Να είστε πάντα ένθερμοι με ότι αγαπάτε και υποστηρίζετε, στο Φως και στην Αγάπη!!!!!
    avatar
    Βασίλης Παπαδολιάς


    Αριθμός μηνυμάτων : 21
    Points : 23
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Βασίλης Παπαδολιάς Πεμ Ιουν 04, 2009 2:31 pm

    Καλημέρα στα μέλη αυτής της προσπάθειας...

    προσωπικά μου είναι ευχάριστο καταρχήν που γνωρίζουμε πλέον όλους τους συμμετέχοντες στην 7μελή επιτροπή...

    εύχομαι καλή επιτυχία στο έργο σας...
    avatar
    ΣΜΑΡΩ ΣΩΤΗΡΑΚΗ


    Αριθμός μηνυμάτων : 4
    Points : 4
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από ΣΜΑΡΩ ΣΩΤΗΡΑΚΗ Πεμ Ιουν 04, 2009 3:12 pm

    Βαίλη καλωσόρισες στη παρέα μας! Δεν γνωριζόμαστε προσωπικά και χαίρομαι που μας δίνεται η ευκαιρία να ανταλλάξουμε ιδέες και απόωεις. Ευχαριστώ για τις ευχές σου και τη θετική σου ενέργεια. Νασαι καλά, στη χαρά και στο Φως!
    avatar
    Κοντη Βασιλική


    Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Points : 15
    Reputation : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Κοντη Βασιλική Πεμ Ιουν 04, 2009 3:34 pm

    Γειά σου Βασίλη,
    βλέπω σε καλοσώρισε η Σμάρω αλλά οφείλω να σας συστήσω μια και γνωρίζω ότι η μεγάλη αγάπη και των δυό σας είναι η ψυχαναλυτική αστρολογία.
    avatar
    Εβίτα Ζαχαριάδου


    Αριθμός μηνυμάτων : 10
    Points : 11
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Εβίτα Ζαχαριάδου Πεμ Ιουν 04, 2009 4:12 pm

    Όπως θα καταλάβατε, αυτή εδώ η ενότητα, έχει έναν πιο προσωπικό και φιλικό χαρακτήρα, πέραν της τυπικής ενημέρωσης που είμαστε υποχρεωμένοι και διατεθειμένοι να σας κάνουμε σαν προσωρινή συντονιστική επιτροπή.
    Από εδώ λοιπόν απευθύνω και τον προσωπικό μου χαιρετισμό σε όλους όσους ήρθατε και όσους θα έρθετε, με την ελπίδα να μεγαλώσουμε την παρέα μας, ώστε να ενισχύσουμε με πολύ θετική ενέργεια τον συλλογικό μας στόχο, ο καθένας μέσα από την διαφορετικότητα της μοναδικότητάς του.
    avatar
    Βασίλης Παπαδολιάς


    Αριθμός μηνυμάτων : 21
    Points : 23
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Βασίλης Παπαδολιάς Πεμ Ιουν 04, 2009 7:38 pm

    Σμαρώ και Βάσια, ευχαριστώ για το καλωσόρισμα...
    Σμαρώ, χαίρομαι κι εγώ για τη γνωριμία...
    avatar
    Θεοδοσία Κωτούλα


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Points : 2
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Θεοδοσία Κωτούλα Σαβ Ιουν 06, 2009 9:32 pm

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!Η 15 ΜΑΗ 2009 ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΒΡΑΔΙΑ ΠΟΥ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ...Η ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΗ..ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑΥΜΑΖΑ, ΔΙΑΒΑΖΑ,ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΚΟΠΟΣ!!!Η ΑΝΑΓΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΕΝΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΦΟΡΕΑ-ΣΧΟΛΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΩΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΕΙ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΗ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΚΥΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΥΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΔΕΙΚΝΥΕΙ ΕΡΓΟ ΕΠΙ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΗΣ ΓΝΩΣΗΣ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΗ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΗΣ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΨΥΧΗ..ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΚΩΤΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΜΟΡΦΟ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΤΩΝ ΚΕΝΤΑΥΡΩΝ!!!
    ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ..............

    ASTROLOGICAL HELLENIC REPOSITORY (AHR) Η HELLENIC ASTROLOGY INSTITUTE

    Υ.Γ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΗΝ ΕΒΙΤΑ ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΙΣ 15/5/09 ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΜΟΥ ΔΙΔΑΞΕ.....
    Site Admin
    Site Admin
    Site Admin
    Site Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 131
    Points : 342
    Reputation : 4
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
    Τόπος : Αθήνα

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Site Admin Σαβ Ιουν 06, 2009 9:52 pm

    Θεοδοσία καλώς ήρθες!

    Έχουμε συμφωνήσει να εγγραφόμαστε όλοι μας εδώ μόνο με τα ονοματεπώνυμα μας, οπότε σου αλλάζουμε το ψευδώνυμο σου από "astrodosia" σε "Θεοδοσία Κωτούλα".
    Γαλανού Μαίρη
    Γαλανού Μαίρη


    Αριθμός μηνυμάτων : 9
    Points : 9
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Γαλανού Μαίρη Τετ Ιουν 17, 2009 10:54 pm

    http://www.greekastrologyunion.blogspot.com/ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Απρ 28, 2024 3:20 am