ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ

Αστρολογία με Παιδεία!

Καλώς ήρθατε στην ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ! ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΑΣ

+12
Θεοδοσία Κωτούλα
Εβίτα Ζαχαριάδου
Βασίλης Παπαδολιάς
Μαριάνα Μπατζέρη
Popi Vassalou
John Bardopoulos
Τινα Ζαχαριαδου
Μάρω Ιωαννίδου
ΣΜΑΡΩ ΣΩΤΗΡΑΚΗ
Θωμάς Γαζής
Κοντη Βασιλική
Site Admin
16 απαντήσεις

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    avatar
    sissyk70


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Points : 1
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2009
    Ηλικία : 53

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από sissyk70 Τρι Ιουν 30, 2009 2:11 pm

    Καλώς σας βρήκα! Ονομάζομαι Σίσσυ Καψάλα (συγγνώμη για την εγγραφή με ψευδώνυμο αλλά έγινε από κεκτημένη ταχύτητα).
    Είμαι πτυχιούχος Διαχείρισης Ανθρωπίνων Πόρων και Διοίκησης του Εθνικού Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών και ασχολούμαι έδω και ένα χρόνο μόλις με την Αστρολογία. Πιστεύω πως θα μπορούσε η έρευνα να δείξει την αλληλοσυσχέτιση των δύο θεματικών πεδίων.
    Είμαι Αιγόκερος με ωροσκόπο Καρκίνο και με έντονες επιδράσεις Σκορπιού.
    avatar
    Εβίτα Ζαχαριάδου


    Αριθμός μηνυμάτων : 10
    Points : 11
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Εβίτα Ζαχαριάδου Τρι Ιουν 30, 2009 2:37 pm

    Γειά σου Σίσσυ! Πολύ ενδιαφέρον κεφάλαιο μας ανοίγεις με την τοποθέτησή σου. Είμαι ομοζωδιακή σου, με ωρ. Σκορπιό και έντονες επιδράσεις, μάλλον ποικίλες...
    Να σε ενημερώσω για την νέα μας διαδικτυακή έδρα, http://www.greekastrologyunion.blogspot.com/
    Σε περιμένουμε!
    avatar
    Μάκης Παραδεισάς


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Points : 1
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/08/2009

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Μάκης Παραδεισάς Σαβ Αυγ 29, 2009 3:03 pm

    Καλησπέρα σας. Λίγο αργά πληροφορήθηκα την προσπάθειά σας, για την οποία εύχομαι ευόδοση και καλή υπομονή στους πρωτοπόρους.
    Δεν είμαι αστρολόγος. προγραμματιστής είμαι, ασχολούμενος με συγγραφή προγραμμάτων αστρολογίας από το Φεβρουάριο του 1987 (22 χρόνια τώρα).
    Γνωριζω πάρα πολλούς συναδέλφους σας. Επιμείνετε στην προσπάθειά σας, παρά τα όποια αγκάθια φανούν στο δρόμο σας. Ενημερώστε με σας παρακαλώ για μελλοντική συνάντησή σας.
    Ευχαριστώ πολύ.
    Μάκης Παραδεισάς
    info@astroleon.gr
    avatar
    Klaraki


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Points : 1
    Reputation : 0
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/04/2020

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Klaraki Κυρ Μάης 10, 2020 9:56 pm

    Καλώς σας βρισκω
    Site Admin
    Site Admin
    Site Admin
    Site Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 131
    Points : 342
    Reputation : 4
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
    Τόπος : Αθήνα

    ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΑΤΕ... ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση από Site Admin Παρ Φεβ 26, 2021 12:53 pm

    Klaraki έγραψε:Καλώς σας βρισκω

    Καλώς ήρθες "Klaraki"!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μάης 09, 2024 8:33 pm